تاریخچه مرکز تحقیقات:

با توجه به ضرورت انجام تحقیق در زمینه مواد دندانی و ارائه راهكارهایی جهت ارائه و بهبود روشهای درماني دندانپزشکي، و نوآوری در زمينه مواد دنداني و توليد علم و رسيدن به مرزهاي نوين دانش، مرکز تحقيقات مواد دنداني راه اندازي شد. اين مرکز در زمستان 1389 شروع به کار و موافقت اصولي خود را در بهار 1391 از جلسه شوراي گسترش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کسب کرد. این مرکز در حال حاضر داراي 5 عضو هيات موسس، 10 عضو شوراي عالي و 38 عضو هيات علمي همکار و يک کارشناس پژوهشي مي باشد.

 

2017-12-18 

 

  آزمایشگاه پژوهشی مواد دندانی دانشکده دندانپزشکی در فضای فیزیکی مناسب و مجهز به امکانات تحقیقاتی در زمینه مواد دندانی، پذیرای پژوهشگران عزیز در قالب طرحهای مصوب پژوهشی دانشکده دندانپزشکی و مراکز تحقیقاتی میباشد. جهت آگاهی از امکانات این آزمایشگاه و نحوه دریافت خدمات ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

2017-12-18 همچنین دانشکده دندانپزشکی مشهد با دارا بودن واحد پژوهشهای حیوانی در کنار سایر لابراتوارها امکان مطالعات حیوانی در ارتباط با دانش بیومتریال را در اختیار پژوهشگران قرار میدهد. 

 

اطلاعیه مهم

با توجه به اینکه پروژه های تحقیقاتی در زمینه مواد دندانی در اولویتهای گروه الف دانشگاه قرار گرفته است، برای آگاهی از نحوه بهره مندی از حمایتهای هدفمند در قالب گرنتهای ویژه تحقیقاتی در این زمینه اینجا را کلیلک کنید. پروژه های تعریف شده در این قالب مورد حمایت مرکز تحقیقات مواد دندانی نیز خواهند بود.

IMAGE
خطاهاي متداول در درمانهاي دندانپزشکي
          خطاهاي متداول در درمان هاي دندانپزشکي (Malpractice)    خطاهاي متداول در درمان هاي دندانپزشکي ( Malpractice) را به طور کلي مي توان به 4 گروه تقسيم کرد:   1. بي مبالاتي:   الف) عملي بايد انجام ميگرفته ولي انجام نگرفته است.    ب) عملي نبايد انجام ميگرفته ولي انجام گرفته است.(استفاده از... ادامه مطلب...
IMAGE
چشم انداز
       توسعه و انتشار دانش مواد دندانی برای استفاده حرفه ای و استفاده در اجتماع و تولید علم و نايل شدن به قطب علمي شرق کشور، چشم اندازهای کلان این مرکز تحقیقاتی می باشد. یا توجه به رسالت مراکز تحقیقاتی در زمینه پژوهش و تولید علم با توجه به نیازهای جامعه، هدف از ایجاد این مرکز... ادامه مطلب...

سمینار

سمینار تخصصی باندینگ و سرامیک در دندانپزشکی ترمیمی

همراه با امتیاز بازآموزی